Forumuz.Net sitesine hoş geldiniz.
1 den 1´e kadar. Toplam 1 Sayfa bulundu
 1. #1

  Üyelik tarihi
  Oct 2009
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  10,486

  Standart lisa gardner tek başına kitap özeti

  lisa gardner tek başına kitap özeti


  Kitabın Yazarı :
  Lisa Gardner

  Kitabın Çevirmeni :
  İlkin İnanç

  Kitabın Yayınevi :
  Martı Yayıncılık

  Basım Tarihi :
  Temmuz 2007

  Gösterim :
  297

  Ekleyen :
  Özlem Aydın

  Tek Başına


  Fantastik / Edebiyat

  Silahlı bir adamın[IMG]http://www.**********.com/images/smilies/virgul.gif[/IMG] karısını ve oğlunu rehin aldığı ihbar edilir. Komşular silah sesleri duyar. Evden gürültüler gelmektedir. Boston emniyet teşkilatı ayaktadır. Olay yerine ilk gelen keskin nişancı Bobby Dodge'un tek başına namlunun arkasından seyrettiği[IMG]http://www.**********.com/images/smilies/virgul.gif[/IMG] sıradan bir karı-koca kavgası mı[IMG]http://www.**********.com/images/smilies/virgul.gif[/IMG] yoksa ustaca tezgâhlanmış bir oyun mudur? Öfkeli kocanın parmağı tetikte kenetlenmişken memur Dodge'un karar vermek için zamanı daralmaktadır.

  Güzel[IMG]http://www.**********.com/images/smilies/virgul.gif[/IMG] alımlı ve tehlikeli Catherine Rose Gagnon için bu ilk kabus değildir. Yirmi beş yıl önce[IMG]http://www.**********.com/images/smilies/virgul.gif[/IMG] henüz küçük bir kızken acımasız bir sapık tarafından kaçırılmış ve toprağın altında kabus dolu bir ay geçirmiştir. Şimdiyse kocası gözlerinin önünde öldürülmüştür. Üstelik bütün gücünü ve bağlantılarını kullanmaya hazır olan kayınpederi Yargıç Gagnon[IMG]http://www.**********.com/images/smilies/virgul.gif[/IMG] oğlunun ölümünden dolayı Catherine'i suçlamaktadır. Etrafındaki çember gittikçe daralan Catherine akıntıya karşı tutunacak bir dal aramaktadır.

  Bay Bosu[IMG]http://www.**********.com/images/smilies/virgul.gif[/IMG] işlediği korkunç suçlar yüzünden yattığı yüksek güvenlikli hapishanede geçirdiği yalnızlık dolu yıllardan sonra hayatta kalmayı başarmıştır. O artık özgür bir insandır. Kimsenin adını[IMG]http://www.**********.com/images/smilies/virgul.gif[/IMG] sanını bilmediği[IMG]http://www.**********.com/images/smilies/virgul.gif[/IMG] bütün dünyanın unuttuğu bir adam. Onun unutmadığı tek şey ise intikamdır.

  Yıllar süren zorlu eğitim[IMG]http://www.**********.com/images/smilies/virgul.gif[/IMG] gecesi gündüzü belli olmayan bir hayat[IMG]http://www.**********.com/images/smilies/virgul.gif[/IMG] aileye ve aşka yer kalmayan bir dünya. Ve bütün bunlar tek bir atış içindir. Namlu henüz soğukken yapılacak tek bir atış. Bir kurbanın başına silah dayalıyken keskin nişancının yaralama ya da sakat bırakma lüksü yoktur.

  Bir can kurtarmak için bir can alırsınız. Ve bedelini bir ömür boyu ödersiniz


  Hemen Paylaş!


 

 
Künye Uyarı
Powered by vBulletin® Version 4.1.12
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Extra Tabs by vBulletin Hispano
Sanal Dünyanın Gerçek Ailesi
Copyright ©2007-2015 Forumuz.Net

Sosyal paylaşım platformu olan Forumuz.Net sitemizde, kullanıcılar, 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan sorumludur, kullanıcı kaynaklı herhangi bir durumdan Forumuz.Net sitesi sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimleriniz/sorunlarınız/istekleriniz ve şikayetleriniz için İLETİŞİM panelinden bizlere ulaşabilirsiniz, Forumuz.Net yönetimi en geç "3" iş günü içerisinde dönüş yapacaktır. Platformumuz; kişilik ve telif hakları korunumu, illegal paylaşım ve korsanla mücadele konusunda yetkililere yardımcı olmayı ilke edinmiştir.


sohbet