Forumuz.Net sitesine hoş geldiniz.
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu
 1. #1

  Üyelik tarihi
  May 2011
  Bulunduğu yer
  YeraLtı Cenne
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  2,489

  Standart Ak Parti'nin Kazlıçeşme mitingi rakor kırdı

  Ak Parti'nin Kazlıçeşme mitingi rakor kırdı

  Recep Tayip Erdoğan Rekor MitingErdoğan Rekor Miting konuşması

  Erdoğanın rekor mitingiRekor mitingKazlıçeşme Rekor mitingKazlıçeşme mitingi rekor kırdıKazlıçeşme Mitingien kalabalık miting alanı12 haziran seçimleri rekor mitingi

  AKP Kazlıçeşme Rekor Miting

  Kazlıçeşme'de 1 milyonu aşan bir kalabalığa konuşan Erdoğan "3 Kasım 2002'de bu millet 'Yeter söz milletin' dedi.


  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün Kazlıçeşme Mitinginde söylediği "Onun dişlerini sökeceğim" sözlerini eleştirerek "Ya sen hesap uzmanı mısın diş doktoru musun? Meslek şaşırdı galiba. Fakat Kılıçdaroğlu ben bu dişleri zaten sana teslim etmem. Sen yine git hesap uzmanlığına devam et. Ama Allah senin gibi hesap uzmanlarının eline düşürmesin bu ülkeyi. Önce mesleğini doğru seç" dedi. Erdoğan Kılıçdaroğlu'nun alanda 1 milyon kişi topladıkları iddiasına da "Böyle diyorsa demek ki bizim bugünkü mitingimizde 10 milyon var" dedi. Erdoğan İstanbul mitingini Kazlıçeşme Meydanı'nda gerçekleştirdi. Sakarya mitinginden helikopter ile dönen Erdoğan konuşmasında özetle şunları söyledi:

  AZİZ ŞEHİR: Bu şehre aziz şehrin insanlarına hizmet etmiş olmanın bu şehre hizmetkar olmanın

  bahtiyarlığını yaşıyorum. Ben bu şehirde doğdum. Bu aziz İstanbul'da büyüdüm. (alanda 600 metrekarelik Türk Bayrağı açılması üzerine) Bayrağın renginden hilalinden yıldızından rahatsız olanlar var. Hakkari'de BDP'linin eline CHP bayrağını tutturup Türk bayrağını tutturamayanlar var. 12 Haziran onlara da hesap sorma günü olacaktır.

  MAĞDURLARIN SESİ: Dünyanın tüm yoksullarının mazlumlarının mağdurlarının İstanbul'a baktıklarını biliyorum. Sorumluluğumuzun idrakindeyiz. Dünyanın bizden ses beklediğinin uzanacak eli beklediğinin imdat beklediğinin farkındayız. Mağdurların sesi olmaya çalışıyoruz.

  DİKTATÖRLER EZMESİN

  YENİ ANAYASA: 12 Haziran seçimleri sonrası en büyük projemiz yeni bir anayasa. 3 Kasım 2002'de bu millet 'yeter söz de karar da milletindir' dedi. Yönetime el koydu. Dikkat edin millet el koydu. O günden itibaren sizin desteğinizle sizin kararınızla hayır dualarınızla demokrasiyi güçlendirdik. Ama yetmiyor. Şimdi ileri demokrasi diyoruz. Daha güçlü olmamız lazım. Daha güçlenmemiz lazım. İstanbul'un sandıklarının gümbür gümbür patlattığı bir 12 Haziran istiyoruz.


  Biz kararlı emin olacağız ve göreceksiniz 12 Haziran'da da Allah'ın izniyle zafer yine bizim olacak.

  KATILIMCI DEMOKRASİ: Ne istiyoruz biliyor musunuz? Sivil katılımcı özgürlükçü bir anayasa istiyoruz. Bize bu yakışır. Bize bu yaraşır. Ve bunun için de biz büyük ölçüde hazırız. Bütün STK'lar buna katılacaklar. Buna eminim. Fakat 367'nin üzerinde milletvekili ile eğer iktidara gelirsek millet bu görevi bize vermiş olacak ki o zaman biz bu hazırlıklarımız parlamentoya çağrımızı yapacağız. Gelin beraber çalışalım. Çalışmadılar. Biliyorsunuz 26 maddelik pakette bizimle çalışmadılar. MHP kabul etmedi CHP 'kahve içmeye gelinsiz' dedi. BDP zaten 2-3 kişiyi temsilci gönderiyor. Kim var? Sadece AK Parti var. Çünkü biz milletin verdiği görevin idrakindeyiz.

  CHP'NİN 1 MİLYONSA BİZİMKİ 10 MİLYON: Dün burada sayın Kılıçdaroğlu bu alanda 1 milyon insanın toplandığını söylemiş. Eğer Sayın kemal Kılıçdaroğlu böyle bir hesap uzmanı ise yandık.

  Bakınız bu ada tüm emniyet tek tek sayım yapıyor. Bu nasıl bir hesap uzmanı anlamıyorum. Ne kadar şişirirse şişirsin 100 bin. İzmir'de bizim miting Kılıçdaroğlu mitinginin 3 katı. Yüreği varsa istediği televizyona çekilmiş resimleri yan yana koysunlar. Bizim resimlerle o resimlerde hangisi katılım daha fazla ortaya çıkar. Böyle diyorsa demek ki bizim bugünkü mitingimizde 10 milyon var. Bütün resimlere baktım. Sahneyi almış öbür tarafa kurdurmuş. Öyle talimat vermiş alanı küçültmüş. Sayın Devlet Bahçeli bu alanın 4'te birinde yaptı. Niye mukayese ediyorsun demeyin. Anlatmamız lazım.


  Hemen Paylaş!


 2. #2

  Üyelik tarihi
  Nov 2010
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  23

  Standart Cevap: Ak Parti'nin Kazlıçeşme mitingi rakor kırdı

  hitabet sanatı var. Allah vergisi.
 3. #3
  Banlı

  Üyelik tarihi
  May 2011
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  4,878

  Standart Cevap: Ak Parti'nin Kazlıçeşme mitingi rakor kırdı

  İstanbul için Bir yorum yapamam fakat İzmir Mitingi Kesinlikle CHP ninkinden Fazla Çıkamaz . Bunu Tüm Türkiye biliyor . İzmir'e Gavur diyen bir Partinin Mitingine de Kusura Bakmayın ama İzmir Halkı Katılmaz

  ve Türkiye'nin En Bilinçli En Kültürlü Şehridir İzmir

  İzmir Bir Başka
 4. #4
  Banlı

  Üyelik tarihi
  Jun 2011
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  26

  Standart Cevap: Ak Parti'nin Kazlıçeşme mitingi rakor kırdı

  Çok güzeldi ya.
  Mahşeri kalabalık vardı
 5. #5

  Üyelik tarihi
  Dec 2010
  Bulunduğu yer
  İstanbul
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  639

  Standart Cevap: Ak Parti'nin Kazlıçeşme mitingi rakor kırdı

  Vay be baya da kalabalıkmış bence Akp başa gelecek yine
 

 
Künye Uyarı
Powered by vBulletin® Version 4.1.12
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Extra Tabs by vBulletin Hispano
Sanal Dünyanın Gerçek Ailesi
Copyright ©2007-2015 Forumuz.Net

Sosyal paylaşım platformu olan Forumuz.Net sitemizde, kullanıcılar, 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan sorumludur, kullanıcı kaynaklı herhangi bir durumdan Forumuz.Net sitesi sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimleriniz/sorunlarınız/istekleriniz ve şikayetleriniz için İLETİŞİM panelinden bizlere ulaşabilirsiniz, Forumuz.Net yönetimi en geç "3" iş günü içerisinde dönüş yapacaktır. Platformumuz; kişilik ve telif hakları korunumu, illegal paylaşım ve korsanla mücadele konusunda yetkililere yardımcı olmayı ilke edinmiştir.


sohbet