Forumuz.Net sitesine hoş geldiniz.
1 den 1´e kadar. Toplam 1 Sayfa bulundu
 1. #1

  Üyelik tarihi
  Nov 2011
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  6,982

  Standart 2012 DiaSA Personel Alımı İş Başvurusu

  2012 DiaSA Personel Alımı İş Başvurusu  Sabancı Holding’in gıda sektöründe yer alan marketler zinciri olan DiaSA yeni personel alımları yapacak.
  Diasa iş başvuru formunu doldurarak sizde diasa insan kaynaklarına iş başvurusu yapabilirsiniz. .


  Diasa insan kaynakları:

  Geliştirme
  Şirketimizin fiziksel büyüme stratejisini yönlendiren ve yeni açılacak mağazaların hangi noktalarda yer alması gerektiği konusunda fizibilite çalışmalarını yürüten departmandır. Faaliyet gösterdiği tüm yerleşimlerde azami pazar payı elde edilmesine olanak sağlayacak şekilde mağaza açılmasını sağlar. İlgili noktalarda mağazaların kiralanması resmi kurumlarla işlemlerin yürütülmesi ve teknik ekiplerce mağaza içi tadilatların yönetilmesi konularında çalışmaktadır.


  Ticaret
  Hırslı ikna ve iletişim becerileri güçlü takım üyelerinden oluşan Ticaret departmanı pazarlama faaliyetlerini tedarikçi firmalarla satınalma anlaşmalarını pazar analizlerini kalite kontrol ve reklam çalışmalarını yürüten enerjik bir ekiptir. Özellikle DIA markalı ürünlerin oluşturulması sürecinde gıda ve kimya mühendisleri görev almaktadır.


  İnsan Kaynakları
  3000′i aşkın çalışanımıza daha iyi hizmet verebilmek için işe alım eğitim personel özlük ve ücretlendirme birimleri çalışanlarımızın ihtiyaçlarına yönelik titiz ve özenli çalışmalarını sürdürmektedir.

  Mağaza çalışanlarımızın işe alım ve eğitimleriyle ilgili çalışmaları yürüten akademi gibi işleyen merkezlerimiz bulunmaktadır. Bu merkezlerimizde adaylara market ortamı yaratılmış özel sınıflarda hem teorik hem pratik eğitimler verilmektedir. Bu eğitimlerin ardından sadece başarılı olan adayların iş girişi yapılmaktadır.


  Franchise
  Franchise departmanı bayilik sistemi ile de büyümekte olan şirketimizde iş ortağımız olan değerli bayilerimizin en büyük destekçisidir. Bayilerimizin çalışmalarına daha çok katkı sağlayabilmek adına çoğunlukla sahada görev alan ekiplerimiz esnek saatlerle çalışmakta ve operasyonlarını başarıyla sürdürmektedir.


  Finans
  Yatırımlarımızın ve finansal yapımızın analizinden sorumlu uluslararası raporlama standartlarına göre çalışan ekiplerimiz ve düzenli kayıtların tutulduğu mali işler birimlerimiz esnek saatlerle çalışmaktadırlar. Özellikle ay ve yıl sonu kapanış dönemlerinde daha da artan bir tempo içerisinde dikkatlerini hiç dağıtmadan sabırla çalışmalarını yürütüyorlar. Bilgi İşlem biriminin verdiği sürekli destek ve ileri teknoloji uygulamaları bütün bu çalışmaları kolaylaştırmaktadır.


  Operasyon
  Şirketimizin en kalabalık ekibidir. Genel müdürlük ve saha birimleri olmak üzere iki ayrı koldan faaliyetlerini yürüten ekibimiz tüm satış organizasyonlarını yönetmek ve koordine etmekten sorumludur.
  Geniş bir alana yayılmış olan mağazalarımızın müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmesi için Bölge Müdürlüklerimiz vasıtasıyla sahadaki gelişmeleri her an takip etmekte ve gerekli aksiyonları almaktadırlar.


  Hinterlandlarında yer alan depo ve mağazaların yönetiminden sorumlu bölgelerimiz ve merkezleri şöyledir;
  Avrupa Bölge Müdürlüğü –İstanbul Esenyurt
  Asya Bölge Müdürlüğü –İzmit Gebze
  Ege Bölge Müdürlüğü –İzmir Alsancak

  Diasa İnsan Kaynakları şuanda belli bölgelerde belirlenen poziyonlar için personel alımı yapmaktadır. 2012 Diasa personel alımı formunu doldurmak için

  Tıklayınız
  Hemen Paylaş!


 

 
Künye Uyarı
Powered by vBulletin® Version 4.1.12
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Extra Tabs by vBulletin Hispano
Sanal Dünyanın Gerçek Ailesi
Copyright ©2007-2015 Forumuz.Net

Sosyal paylaşım platformu olan Forumuz.Net sitemizde, kullanıcılar, 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan sorumludur, kullanıcı kaynaklı herhangi bir durumdan Forumuz.Net sitesi sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimleriniz/sorunlarınız/istekleriniz ve şikayetleriniz için İLETİŞİM panelinden bizlere ulaşabilirsiniz, Forumuz.Net yönetimi en geç "3" iş günü içerisinde dönüş yapacaktır. Platformumuz; kişilik ve telif hakları korunumu, illegal paylaşım ve korsanla mücadele konusunda yetkililere yardımcı olmayı ilke edinmiştir.


sohbet