Forumuz.Net sitesine hoş geldiniz.
1 den 1´e kadar. Toplam 1 Sayfa bulundu
 1. #1
  Banlı

  Üyelik tarihi
  Jan 2008
  Bulunduğu yer
  Kime Ne!!!!!
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  3,751

  Ünlem Hayatın Anlamı Sözler

  Hayatın Anlamı Sözler

  Dünyada hiç kimse için ağlamaya değmez değende ağlatmaz zaten eğer bir gün ağlarsan başını dik tut ki göz yaşların ağladığın insan kadar alçalmasın

  SENI TAHMIN EDECEGIN KADAR DEGIL TAHAMMUL EDEMEYECEGIN KADAR COK SEVIYORUM.

  HEP BENI KIMSE SEVMIYOR KI DERDIN! USULCACIK SOKULUP YUREGINE .BEN SEVIYORUM DEMEK ISTERDIM.

  Hayat bir video oyunu gibidir. Tek Fark "Game Over" Yazdiginda Tekrar Baslamaz

  Senin kadar namuslu senin kadar dürüst senin kadar şerefli gururlu onurlu efendi idealist ve sevgi dolu dost zor bulunur senin gibileri çoğaltmak lazım

  Sakın üzmesin seni karşılıksız sewgiler. yüreğine sus dersin belki sözünü dinler.giden gitsin aldırma yangınlarda söner. sakın bakma arkana krallar önde gider.

  Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım !

  Bekle beni sevgilim belki gelirim bir demli cay kokusu gibi ilkbaharda yağan ılık bir yağmur gibi dolarım içine delice esen bir rüzgar gibibir sonbahar günü yürürken eline düşerse bir yaprak sakın bırakma! benim elimdir sakın unutma!

  Aşk aynı gül gibidir. Rastgele tutarsan dikenleri bataryapraklarını açarsan duyguları akartutmasını bilirsen o sana tapar.


  ŞİMDİ BANA DOKUNUŞLARIN KALDI. GİTTİN AMA HALA TENİMDE ELLERİN. KÜÇÜK BİR ÇOCUK GİBİ DİZLERİNDE DEFALARCA ÖPÜLMEYİ ÖZLEDİM

  Neden yağıyorsun yağmur neyi ıslatmak istiyorsun; sokak ıslak cadde ıslak gözlerimi ıslatmak istiyorsan eğer onlar zaten ıslak….


  İnsanın değerini kesirle ifade edersek pay gerçekte ne olduğu payda kendini ne sandığıdır. Payda büyüdükçe kesrin değeri küçülür!

  Rüzgarın yönünü değiştiremiyorsanız yelkenlerinizi değiştirin. Çünkü; dünya sizin karşılaştığınız fırtınalarla değil gemiyi limana ulaştırıp ulaştımadığınıla ilgilenir

  İnsan bir çay poşetine benzer; Sıcak suyun içine atana kadar gerçek rengini bilemezsiniz

  AŞK BİR KUMSAATİ GİBİDİRBEYİN BOŞALIRKEN KALP DOLAR.

  Ona nazik davran fakat onu kucaklama çünkü ancak ateş çeliği saflaştırır. Bırak sabırsız olacak kadar cesarete sahip olsun birak cesur olacak kadar sabri olsun.

  Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.

  Kötümser yanlız tüneli görür iyimser tünelin sonundaki ışığı görür gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür.

  Birine sevginizin tümünü sunmak asla sizi de aynı şekilde seveceğinin garantisi değildir. Sevgiye karşılık beklemeyin; sadece sevginin karşınızdakinin kalbinde büyümesini bekleyin; fakat olmazsa da sizin kalbinizde büyüdüğüne emin olun.

  Uçurumdan düşerken tutunacak son dalım sen olsan ölmekten değil seni kırmaktan korkarım.

  Hayatın en güzel anı her şeyden vazgeçtiginiz zaman sizi hayata bağlayan biri olduğunu düşündüğünüz andır.


  Bir kadin kisik sesle konusuyorsa birsey istiyor demektir.Sesini yükseltiyorsa bilin ki istedigini elde edememistir.


  Hemen Paylaş!


 

 
Künye Uyarı
Powered by vBulletin® Version 4.1.12
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Extra Tabs by vBulletin Hispano
Sanal Dünyanın Gerçek Ailesi
Copyright ©2007-2015 Forumuz.Net

Sosyal paylaşım platformu olan Forumuz.Net sitemizde, kullanıcılar, 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan sorumludur, kullanıcı kaynaklı herhangi bir durumdan Forumuz.Net sitesi sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimleriniz/sorunlarınız/istekleriniz ve şikayetleriniz için İLETİŞİM panelinden bizlere ulaşabilirsiniz, Forumuz.Net yönetimi en geç "3" iş günü içerisinde dönüş yapacaktır. Platformumuz; kişilik ve telif hakları korunumu, illegal paylaşım ve korsanla mücadele konusunda yetkililere yardımcı olmayı ilke edinmiştir.


sohbet