Forumuz.Net sitesine hoş geldiniz.
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu
 1. #1
  ₪ [ ραтяσиι¢є ] ₪

  Üyelik tarihi
  Apr 2007
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  8,020

  Standart Tuğba Ekinci ve yeni ilginç albümü: "condom"

  Tuğba Ekinci ve yeni ilginç albümü: "condom"

  Condom’un ne olduğunu köydekilere anlatacağım

  Tuğba Ekinci yeni albümü "Condom"la nüfus planlamasına dikkat çektiğini söyledi.
  'Mesaj kaygılı' şarkısının çok sevileceğini söyleyen Tuğba Ekinci Ekinci"Bu çok sosyal içerikli bir albüm oldu. Çıkış şarkım aile planlamasına dikkat çekiyor. Şimdiden birkaç fuarda bilgilendirme amaçlı görevlendirildim. Bize bu zamana kadar comdom'un yani prezervatifin sadece çocuk sahibi olmamak için kullanıldığı öğretildi. Halbuki bu cinsel yolla bulaşan hastalıklardan en etkin korunma yöntemi" diyor.
  "O Şimdi Asker" şarkısıyla çıkış yapan Tuğba Ekinci yeni albümüyle de adından çok söz ettirecek gibi görünüyor. Albümün adı "Condom" yani prezervatif. Bu aynı zamanda Ekinci’nin çıkış şarkısının adı ve daha sözleri bile duyulmadan büyük yankı uyandırdı. Ekinci nüfus planlamasına dikkat çekme amacı taşıyan bu ’mesaj kaygılı’ şarkıyı ve yeni albümünü Kelebek’e anlattı.
  Yeni albümünüz hayırlı olsun. Yine herkesi şaşırtacak gibi görünüyorsunuz.
  - Teşekkürler. Bu çok sosyal içerikli bir albüm oldu. Çıkış şarkım aile planlamasına dikkat çekiyor. Şimdiden birkaç fuarda bilgilendirme amaçlı görevlendirildim. Bize bu zamana kadar comdom’un yani prezervatifin sadece çocuk sahibi olmamak için kullanıldığı öğretildi. Halbuki bu cinsel yolla bulaşan hastalıklardan en etkin korunma yöntemi. Gerçi alkolün ve eğlencenin dozu kaçınca insanlar için comdom’un önemi pek kalmıyor sanırım.
  Aile planlamasına da el attım diyorsunuz yani.
  - Ben herkesin bakabileceği kadar çocuk sahibi olması taraftarıyım. Oysa birçok kadın bu çağda hálá korunma yöntemlerini bilmiyor. Eğer bu şarkı köylere kadar giderse condom kelimesinin de ne anlama geleceğini öğrenirler.
  Daha önce bu şarkının bazı engellere takıldığını söylemiştiniz. Nasıl aştınız o engelleri?
  - Engellere takılmadı ama ben sponsorum olan Eros firmasının sahibi ile birlikte önce gidip de RTÜK’e danışmayı görev bildim.
  Peki ailenizin bu proje hakkındaki düşünceleri neler?
  - Bir sağlık konusunu ele aldığım için ailem çok mutlu. Bu projenin başından itibaren hep yanımdalardı. Zaten annem hemşiredir sağlık konusunda bilgili ve duyarlıdır. Tabii önceleri benimle alay etti ama sonra hoşuna gitti.
  Albüm satışları ve popülarite anlamında çok mu hırslı ve gözü karasınız?
  - Gözü karalık değil ama ben müzik yolculuğumda karşılaşacağım herhangi bir aksiliği bayrak inişi olarak görürüm. Bundan dolayı sürekli bayrağımı dik tutuyor ve sallıyorum. Bu benim için zor da olmuyor. Benim kapasitemde olmayanlar tek albümde silinip giderken ben öyle bir sorun yaşamıyorum.
  Tuğba Ekinci nasıl bir kadındır?
  - Öncelikle şunu söyleyebilirim: Kendi işini kendi gören bir kadın. Kimseden yardım istemem. Ama müzik dünyasında durum farklı tabii. Ekip çok önemli ve ekipsiz hiçbir şey olmuyor. Bu gerçekle de "Condom" albümümü hazırlarken yüzleştim. Yetenek ve para her şey demek değil. Ben ekibimin sayesinde bu albümde büyüdüm. Müziğin önceden üç harfini biliyorsam şimdi beş harfini biliyorum.
  Kaprislerinizin sizi zor durumda bıraktığı zamanlar oldu mu?
  -Yalnızca uğruna çok emek verdiğim bir insanın beni yanıltması kapris yapmama neden olur. Onun dışında işimle ilgili hiç kimseye kapris yapmadım ben.
  Sizi müzik dünyasındaki diğer isimlerden ayıran özelliğiniz ne?
  - Polemiksiz albüm tanıtan kimse yok. Benim gibi hem şarkı söyleyip hem dans eden kimseyi de göremiyorum. Benim sahnede onlardan daha iyi olduğum gerçek. Bu özellik Hülya Avşar’da da vardır.
  Son olarak.
  -En son söylemek istediğim şu: Ben bu haltı yedikten sonra acaba başka ne yapabilirim düşüncesindeyim. Madonna’nın Londra konseri gibi bir şey oldu. "Condom"dan sonra ne yaparım? Onu nasıl geçebilirim? Sanırım bir süre ara vermek lazım. Çünkü müziğin nereye gittiği belli değil.
  Demet ve Gülben’in assolistlik takıntıları var
  İleriye yönelik planlarınız neler?
  - Açıkçası bazen öyle konserlere denk geliyorum ki "Keşke burada çıkmasaydım beş kuruşsuz kalsam daha iyiydi" diyorum. Çok sistemsiz çalışıyorlar. Türkiye’de turne sanatçısı olmak sanatçıya yarıyor. Sanatçıların festivallere çıkması ise halkın işine geliyor. O yüzden birçok sanatçının turne çalışması yapmamasına şaşırıyorum. Örnekse Demet Akalın. Son albümü Kenan Doğulu ve Serdar Ortaç’ınkiler kadar sattı. İyi bir albüm sanatçısı kendisi. Aynı şey Gülben Ergen için de geçerli. Bunlar assolistlik takıntıları yüzünden nasıl sistemli şarkıcı olunacağını bilmiyorlar ne yazık ki. Benim tercihim az görünüp çok iş yapmak. Onlardaki geçmiş bende olsa Türkiye’deki en büyük turne sanatçısı olurdum.
  Siz hiç assolistlik hayalleri kurmadınız mı yani?
  - Hayır. Assolist dediğin Türkiye’nin kültürünü temsil eden müziği bilmek zorundadır. Tamamen yaylı çalgılar eşliğinde mikrofonsuz olarak bütün şarkıları okuyabilmeli müşteriye kaprissiz ziyafet sunabilmilidir. Bu anlamda assolistliğe günümüzden Bülent Ersoy Muazzez Ersoy Seda Sayan Sibel Can ve Ebru Gündeş’i örnek verebilirim. Onların ardından birileri gelir mi gelmez mi bilinmez.


  Geçmişi olmayanın geleceği de olamaz
  Bir dönem eski eşiniz Fatih Bey’le çok gündemdeydiniz. Boşandığınız halde birbirinizin yanından ayrılmıyordunuz.

  - Geçmişi olmayan birinin geleceği de olmaz. Fatih Bey benim 10 yıllık hayat arkadaşımdı. 16 yaşımdayken tanıştığım 20 yaşımda babamdan zorla izin alarak evlendiğim ve 25’imde ayrıldığım insan. O da benim geçmişim oluyor. Ayrılma sebebimiz benim artık farklı bir işle ilgili olmam ve ona vakit ayıramamamdı. Şimdi dostuz.


  Bu da klibi

  [YOUTUBE]ruTN9Hy8c3o[/YOUTUBE]


  Hemen Paylaş!


 2. #2
  Banlı

  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  10,567

  Standart

  Allah'ım akıl dagıtırken bu hatun bence semsiye tutmus yada saklambac oynuyormus kesin
 3. #3
  ₪ [ ραтяσиι¢є ] ₪

  Üyelik tarihi
  Apr 2007
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  8,020

  Standart

  Klibini de buldum sizler için Ekledim
 4. #4
  Banlı

  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  10,567

  Standart

  Tüüü resil
 5. #5
  αdмiиiи мєℓєgi


  Üyelik tarihi
  Apr 2007
  Bulunduğu yer
  Renklerin içi
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  12,162

  Standart  Allah'ım sen herkese akıl fikir ver
 6. #6

  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Bulunduğu yer
  Ankara Underground
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  183

  Standart

  kadın deneyimli olunca
 7. #7
  Banlı

  Üyelik tarihi
  Feb 2008
  Bulunduğu yer
  KeNDi DüNYaMDaN..
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  1,896

  Standart

  sosyal mesaj vermek bunlara kaldıysa vay halimize

  hem bu kliple mi köylü dayıma teyzeme condom u anlatacakmış??? tebrikler valla
 8. #8

  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Bulunduğu yer
  iStanbuL..
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  151

  Standart

  özenti insan nolcak şu kadından nefret ediyom ya tipe bak
 9. #9

  Üyelik tarihi
  Nov 2007
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  2,412

  Standart

  saçmalamış sonuna kadar dinlemdim bile
 10. #10
  Banlı

  Üyelik tarihi
  Jul 2007
  Bulunduğu yer
  Yaşadığın Yer?
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  6,005

  Standart

  bir bu işe el atmadığı kalmıştı
 

 
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Künye Uyarı
Powered by vBulletin® Version 4.1.12
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Extra Tabs by vBulletin Hispano
Sanal Dünyanın Gerçek Ailesi
Copyright ©2007-2015 Forumuz.Net

Sosyal paylaşım platformu olan Forumuz.Net sitemizde, kullanıcılar, 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan sorumludur, kullanıcı kaynaklı herhangi bir durumdan Forumuz.Net sitesi sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimleriniz/sorunlarınız/istekleriniz ve şikayetleriniz için İLETİŞİM panelinden bizlere ulaşabilirsiniz, Forumuz.Net yönetimi en geç "3" iş günü içerisinde dönüş yapacaktır. Platformumuz; kişilik ve telif hakları korunumu, illegal paylaşım ve korsanla mücadele konusunda yetkililere yardımcı olmayı ilke edinmiştir.


sohbet